Грузинський актор та естрадний співак, Заслужений артист України Вахтанг Кікабідзе в інтерв'ю Odesa Film Studio розповів про своє ставлення до президента України Володимира Зеленського

Проте спершу зірка Міміно поділилася своїми думками про те, навіщо Путіну потрібна війна в Україні. Під час недавнього візиту Кікабідзе до Батумі він відвідав ув'язненого Михайла Саакашвілі, розмову з яким наткнув його на деякі думки: "Путін ратує за Радянський Союз, йому подобається Сталін, який перестріляв половину інтелігенції свого часу, як політик... Я у Саакашвілі якось запитав: “Міша, чому він (Путін – прим. редактора) так не любить Україну?” Він сказав: “10 років тому я бачив папір, де був такий план, що Москву треба перенести на територію Києва”. Він хотів розширити все це».

Артист визнає повномасштабне військове вторгнення РФ геноцидом Українського народу і дивується, про який нацизм твердять рашистські пропагандисти - його з концертами український артист приймав прихильно за всіх часів. Вахтанг Костянтинович ретельно стежить за військовими діями в Україні, і йому гірко, що божевільний тиран методично знищує український народ.

Я добре Зеленського знаю. Я три рази літав в Україну під час війни, і це страшне видовище. Такого я не бачив навіть у кіно. нормально приймали ці пісні.І ці міста зараз зрівняли із землею.Нічого не залишилося, жодного будинку.А що ще називається геноцидом?Коли дітей вивозять тисячами, коли підривають дитбудинки, підривають пологові будинки, дитячі садки...У мене мова не повертається розповідати про це.... Дуже багато хто не повернуться вже. Позавчора показували фотографії - нескінченна довжина загиблих. Чому? Чим вони його образили? - Запитує артист.

Він також наголосив, що з початком повномасштабної війни іншими очима подивилася на президента України. "Спочатку мені було Зеленського дуже шкода. Я думав: якраз він прийшов, і це все почалося. Але він виявився мужиком справжнім. 70-80% на його місці втекло б звідти", - із захопленням помітив Вахтанг Костянтинович.