Українська співачка, народна артистка України та поетеса-пісняр Ірина Білик в інтерв'ю для Зіркового шляху розповідала, що все ще підтримує сімейні стосунки зі своїм п'ятим чоловіком, російським продюсером і фотографом азербайджанського походження Асланом Ахмадовим, з яким розлучилася влітку 2021 року.

На момент початку війни він перебував у рф, але був змушений поспішно покинути країну-агресора і переїхати в Азербайджан, так як йому почали погрожувати за його проукраїнську позицію, яку чоловік висловлював публічно.

Білик також поділилася, що не виключає возз'єднання з колишнім чоловіком на нейтральній території.

"Він почав писати в інтернеті, що в мій будинок зайшли рашисти, що в Україні вбивають. Але йому подзвонили друзі і сказали: "Аслан, якщо не перестанеш це писати, тебе заберуть і посадять". І він поїхав до Азербайджану. На щастя, у нього Азербайджанський паспорт. Думаю, він до нас приїде", - розповіла співачка 12 травня.

Але вже через кілька днів Ахмадов опублікував на своїй сторінці в Instagram анонс свого виступу в одному з московських концертних залів. На відеоролику він виконує уривок з пісні Анни Герман Відлуння любові.