Останнім часом Наталія Холоденко дивує підписників у соцмережі своїм харчуванням. Зірка спокійно може їсти торт ложкою.

«Торти присилали, я їх відсилала. Тепер я їх почала їсти. Напевно, якась несерйозність, не відповідальність сформувалась. Погладшала на 15 кілограмів. Це серйозно. Я набрала так радикально за досить короткий період», - поділилася із журналістами каналу «Україна» Холоденко.

І безслідно для здоров’я це не минуло – відверто зізнається Наталія.

Наталія Холоденко

«Це був період складної особистої ситуації у стосунках із близькими для мене людьми. Я почала нервувати, був інсулін 18 замість 5, почалась точка цієї інсулінрезистентності. Тобто я на межі діабету. На сьогодні це дуже гостре питання. Я сподіваюсь, що я подолаю цю ситуацію, подолаю її позитивно. Вже декілька досить тяжких діагнозів я в своєму житті змогла перебороти. В мене був діагноз безпліддя в 14 років. Я бачила маленьку дитину десь в автобусі, і в мене просто істерика починалась. І я постійно шукала тих лікарів, які мислять максимально прогресивно, які шукають найновітніші методи і способи лікування. І в результаті це дало ефект. Тобто я в принципі завагітніла легко і без проблем», - говорить психолог.

Окрім невтішних прогнозів щодо діабету, ще на початку року перехворіла Холоденко й коронавірусом.

«Я не афішувала. Тому що в мене були активні проекти, я працювала з дому, але активно. І я не хотіла відволікати аудиторію на те, «а як ви там», «а що ви там». Я перехворіла відносно легко. Єдине, що я втратила дуже багато волосся. У мене просто повисипалось волосся, я зараз його також лікую. Був проділ такий, що мені стало страшно. Мені здалось, що все, я лисію назавжди», - поділилася зірка.