Напередодні дня народження зірка серіалу "Постукай в мої двері" знову опинилася в центрі уваги. Поява Ерчел на церемонії нагородження престижної премії стало резонансним. У Мережі знову обговорюють зміни в зовнішності красуні.

Є думка, що ідеальне обличчя Ханде Ерчел - результат пластики і уколів "краси". Складно не помітити метаморфози, які відбуваються з актрисою останні кілька років. У серіалі 2019 року" кільце " у Ханде поки ще присутні пухкі щічки, за які, до слова, її і полюбили свого часу глядачі. Тим часом вже в 2020-му в стрічці "Постукай в мої двері" туркеня постає з гострими, виразними вилицями.

Ханде Ерчел

Експерти в області естетичної медицини вважають, що Ханде Ерчел видалила грудки Біша. Це нескладна операція, яка робить овал обличчя більш привабливим. Від зайвої жирової тканини в районі підборіддя, як кажуть медики, Ерчел позбавили за допомогою ліполітиків – препаратів, які при підшкірному введенні знищують всі небажані відкладення.

Трохи зірка "Постукай в мої двері"підкоригувала ніс. Здогадно Ханде поправили спинку і перенісся, зробивши їх трохи тонше. Періодично Ерчел, як вважають фахівці, збільшує губи за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти.

Ханде Ерчел

Відзначимо, сама Ханде Ерчел на звинувачення в пластиці реагує з гумором. За словами актриси, її кардинальніше перетворення-результат схуднення. Мовляв, із зайвими кілограмами пішли і щоки. Зірка серіалу "Постукай в мої двері" змогла за короткий термін скинути 20 кілограмів. Той факт, що схильна до повноти, Ерчел ніколи не приховувала. Тепер знаменитість сидить на суворій дієті і активно займається спортом. З тренуваннями актрисі зараз допомагає коханий і колега по цеху Керем Бюрсін.

Ханде стверджує, що ніколи не вдавалася до допомоги пластичних хірургів. Тим часом актриса не має нічого проти уколів "краси".

Додамо, у 2020 році Ханде Ерчел названа найкрасивішою дівчиною світу згідно з рейтингом "Top Beauty World". У 2012-му актриса стала переможницею конкурсу краси в Туреччині. Того ж року Ерчел посіла друге місце на змаганні красунь "Miss Civilization of the World", яке проходило в Баку.