На початку листопада в родині зірки турецької історичної теленовели "Величне століття" відбулося поповнення. Дружина актора Халіта Ергенча, Бергюзар Корель, народила третю дитину. Новонароджену назвали Лейлою.

Як розповіла підписникам особистого Instagram-аккаунта актриса Бергюзар Корель, пологи були дуже важкі, болісні і тривали 11 годин. Швидко народити не виходило через неправильне розташування малятка і короткої пуповини. На щастя, Корель оточували досвідчені медики, які змогли надати допомогу. Крім того, Халіт Ергенч ні на крок не відходив від обраниці.

Дружина актора Халіта Ергенча, Бергюзар Корель

Лейла з'явилася на світ абсолютно здоровою. У перинатальному центрі Корель і новонароджена провели кілька днів і виписалися додому.

У свіжій публікації в мікроблозі чоловіка Халіта Ергенча вперше похвалилася знімком з донькою. У кадрі змучена пологами Корель тримає дитину на руках. Малятко повернена потилицею до об'єктива камери. "Тут буде довго пахнути молоком", – підписала кадр Бергюзар.

Підписники привітали Эргенча і Корель з поповненням. Малій Лейлі побажали здоров'я і щасливого майбутнього. Зазначимо, у зірок турецьких теленовел підростають два сини: 11-річний Алі і Хан, якому скоро виповниться два роки. Екранний султан Сулейман давно мріяв про доньку.