24-річна дівчина перебуває під слідством у зв'язку з розправою над розголошенням фотографій, близьких до священних місць, і їй загрожує штраф у розмірі до 3000 фунтів стерлінгів або рік тюремного ув'язнення.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Зірці російського стрімінгу загрожує штраф або в'язниця за те, що вона знялася оголеною перед церквою в Москві.

За останнім із серії справ про викриття фотографій, близьких до святинь, 24-річна Поліна Муругіна знаходиться під перевіркою правоохоронних органів.

Їй загрожує штраф у розмірі до 3000 фунтів стерлінгів або рік тюремного ув'язнення, якщо вона буде визнана винною в «образі релігійних почуттів віруючих».

Блогер

Онлайн зірка позувала поза церквою Покрови Пресвятої Богородиці в Москві, кажуть звіти кількох засобів масової інформації.

Фотографія була зроблена минулого літа, але нещодавно про неї повідомили в поліцію.

Стрімінгова актриса не прокоментувала дії поліції, але закрила свій аккаунт в Instagram, де було опубліковано зображення церкви.

Минулого року московський суд засудив двох жартівників до десяти місяців ув'язнення за інтим біля храму Василя Блаженного на Красній площі з цибулинним куполом.

Блогер

Руслані Муроджонзода, 23-річний громадянин Таджикистану, також відомий як Руслан Бобієв, і 19-річна Анастасія Чистова вибачилися за «нешкідливий» трюк, опублікований в Instagram, але суддя не проявив пощади, вони були ув'язнені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дочка Ван Дамма захопила своїми навичками.