Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко в інтерв'ю наголосив на значному збільшенні темпів мобілізації за останній місяць, як повідомляє «nv».

Він заявив: «У нас зараз темпи мобілізації зросли. За останній місяць ми набрали, мабуть, як останні півроку. За останні чотири місяці. У нас у травні був найбільший [набір]».

7 червня народний депутат Руслан Горбенко припустив, що цього року Україна може мобілізувати 120 тисяч людей. За його словами, кадрова потреба цього року становить від 100 до 110 тисяч осіб, цю цифру називають як командування, так і військовослужбовці на фронті.

31 травня президент Володимир Зеленський повідомив, що мобілізація посилилася після ухвалення нового закону 18 травня.

TЦK

Цей закон вніс істотні зміни до процесу мобілізації, у тому числі запуск програми «Резерв+». Ця програма дозволяє громадянам оновлювати свої облікові дані для ТЦК та СП.

Новий закон вимагає від усіх військовозобов'язаних у віці 18-60 років оновити свої дані протягом 60 днів до 16 липня. Унікальною особливістю є включення до документів призовників VIN-кодів (штрих-кодів). До 6 червня офіційний представник Міноборони України Дмитро Лазуткін повідомив, що 15% призовників-українців поновили свої дані.

Нагадаємо, "Запакують" у намиста навіть якщо оновили дані: коли українців доставляють до ТЦК прямо з вулиці

Раніше «Українці» писали, "Самі винні": українцям повідомили, коли ТЦК перестануть "виловлювати" всіх поспіль на вулицях

Як повідомляли «Українці», Володимир Дантес потрапив до ТЦК: що на нього тепер чекає – це вам не Потап чи Винник