В Україні підняли вартість електроенергії, і деякі громадяни нашої країни вже з цього місяця почнуть платити більше.

Чому деякі? Так, ви правильно понлі, адже дехто може залишитися з колишніми тарифами. Кому ж так пощастить?

Електроенергія, лічильник, фото з вільних джерел

З 1 червня 2024 року в Україні набув чинності єдиний тариф 4,32 грн/кВт-год. Через те, що нова ціна набагато вища, українців цікавить питання: чи є різниця у вартості для тих, хто споживає до 100 кіловат та понад 100 кіловат. У компанії YASNO роз'яснили, чи залежить тариф від обсягу споживання.

У компанії наголосили, що більше немає різниці в тарифах для тих, хто споживає менше 100 кВтг на місяць, і для тих, чиє споживання перевищує цей поріг. Для всіх побутових споживачів діятиме однакова ставка – 4,32 гривні за 1 кВтг електроенергії.

Виняток становитиме пільговий тариф в опалювальний сезон для абонентів, які використовують електрообігрів. Ті, хто споживає до 2000 кВтг на місяць, зможуть оплачувати електроенергію за зниженою ціною 2,64 грн/кВтг.

Нагадаємо, що народ змусять сплатити податок за свої квартири вже за кілька тижнів: навіть якщо купили десятки років тому.

Раніше ми повідомляли, що більше не повернуться додому? Скільки українців планують залишатись закордоном, результати опитування.