Нещодавно ситуація з енергетикою України була настільки важкою, що, зокрема, у Києві, мешканці сиділи без світла по 20 годин на добу.

Звичайно, зараз літо і ці відключення даються легше через те, що як мінімум темніє пізніше. Але всі ми чудово усвідомлюємо, що взимку буде ще складніше. У YASNO вже розповіли українцям, як підготуватись до складного періоду.

Вимкнення світла, фото: ukrainci.com.ua

Про це розповів гендиректор постачальника електроенергії YASNO, яка входить до групи ДПЕК Ріната Ахметова, Сергій Коваленко в інтерв'ю Економічній правді. За словами Коваленка, людям треба подумати, що вони робитимуть, коли не буде світла по вісім-дев'ять годин.

"Я б думав у двох напрямках: перший - електроенергія, другий - тепло. У моєму випадку, я називаю це електробудинки, ми повністю залежимо від електроенергії. Треба подумати, як я буду їсти, і як я робитиму домашні справи. Кожен повинен це Мені, наприклад, цілком вистачить одного великого EcoFlow, навіть якщо світло буде лише чотири години на добу, тому що я майже весь день в офісі" , - розповів він.

Відключення світла, фото з вільних джерел

При цьому Коваленко наголосив, що головна історія – тепло.

"У нас є шість місяців, щоб кожен у своєму будинку розібрався, як у них працює опалення, і про що слід подбати, якщо світло вимикатимуться на тривалий термін. Без світла чи їжі можна щось придумати, але коли від електрики залежить тепло у квартирі, то про це варто подбати" , - пояснив електроенергії YASNО.

Нагадаємо, що понад 10 годин без світла – лише початок: відключення електроенергії будуть ще жорсткішими. "Укренерго" попереджає.

Раніше ми повідомляли, що суперкорисно при відключеннях світла: як швидко зарядити телефон - ефективні хитрощі.