Небезпека з боку Росії не тільки військова – багато російських та чеченських головорізів лізуть до нашої держави у пошуках легкої наживи.

Нещодавно Служба безпеки України звітувала, що пропинила діяльність угруповання, яке намагалося "кошмарити" наших підприємців, навішуючи їм неіснуючі борги та збираючи данину.

СБУ затримала чеченських бандитів

"СБУ запобігла спробі чеченського "злодія у законі" закріпитися в Україні. Угруповання займалося рекетом бізнесменів. До нього входили здебільшого іноземці - громадяни РФ та уродженці країн Близького Сходу. Співробітники СБУ зафіксували факт вимагання 1 млн доларів. Ці гроші підприємець мав віддати за "неіснуючий борг". У разі несплати – погрожували фізичною розправою над ним і членами його сім’ї. За даним фактом розпочато кримінальне провадження", – йдеться у повідомленні СБУ, розповсюдженому на офіційній сторінці у мережі Фейсбук.

повідомлення СБУ на офіційній сторінці у мережі Фейсбук

Українці похвалили спецпризначенців за гарну роботу та порадили не забувати про інші загрози.

"Вимагайте закриття кордонів з країною- агресором!", – радить Ольга Хоменчук.

"На жаль ці туристи додому не можуть попасти, та не хочуть, їх там також ждуть, а Україна для них вільна, тут такі в безпеці", – пише Misha Zybrytskyi.

"Ну, твою ж дивізію, заїжджі гастролери кошмарять наших бізнесменів! СБУ, хороша робота!", – хвалить Олена Літвіненко.

коментарі на сторінці СБУ у мережі Фейсбук

"Досі незрозуміло нащо стільки "людей" пускати в Україну, особливо під час війни... Поки будуть пускати всіх підряд, буде лихо", – дивується Антон Єгоров.