Подія в Дніпрі сколихнула всю Україну. Молодий боєць Нацгвардії під ранок розстріляв товаришів по службі з табельної зброї. П'ятеро людей загинули відразу, ще за життя п'ятьох борються медики.

Артем Юрійович Рябчук

Пізніше стрілка зловили в передмісті Дніпра, він здався без стрільби і опору. Ним виявився 21-річний Артем Юрійович Рябчук 2001 року народження.

Артем Юрійович Рябчук

Міністр МВС Денис Монастирський заявив, що після події буде проведено розслідування про причини, які могли змусити молодого хлопця направити зброю після своїх товаришів по службі в той час, коли ситуація в країні і так напружена до межі.

пост Дениса Монастирського

Також не залишився осторонь радник міністра МВС Антон Геращенко, який заявив, що не розуміє, як хлопець міг випустити 22 кулі у своїх товаришів по службі.

"Якою ж треба бути мерзотою, щоб випустити з кулі впритул в 22 річну дівчину військовослужбовку Національної гвардії?! Дівчина отримала поранення в коліно в плече і найважче в живіт. Зараз хірурги лікарні Мечникова боряться за її життя. Вона втратила більше трьох літрів крові. Ще один її товариш по службі отримав поранення в черевну порожнину також знаходиться у важкому стані. Життя інших двох поранених доставлених в лікарню Мечникова за оцінками лікарів поза небезпекою. У важкому стані перебуває також військовослужбовець НГУ доставлений в 16 міську лікарню. У нього поранення в груди в стегно і в плече. Всім небайдужим Дніпровцям варто підтримати поранених нацгвардійців і здати кров", – написав Антон Геращенко.

пост Антона Геращенка