Артем Дмитрук не так давно пішов з президентської партії "Слуга народу" і приєднався до колишнього спікера Верховної ради Дмитра Разумкова. 25 січня депутат приїхав до Одеси і влаштував танці Годзілли на столі Одеської міськради.

Артем Дмитрук

Таким чином народний обранець намагався прорватися на засідання міськради, на якому повинні були розглядати відведення землі під санаторієм Держприкордонслужби «Аркадія», який розташований на Гагарінському плато.

Артем Дмитрук

Артем Дмитрук разом зі своєю групою підтримки пробрався в зал і так вже влаштував розгул неадекватності в присутності телекамер. Народний депутат з осатанілим видом піднявся на стіл, почав бігати по ньому і трощити все навколо.

Місцеві журналісти повідомляють, що результатом божевілля народного обранця стали травми кількох співробітників міської ради. Також під гарячу руку недоторканного потрапили і співробітники муніципальної охорони.

Артем Дмитрук

У мерію була викликана поліція, яка склала протокол. Слідчо-оперативна група кваліфікувала подію за ч.3 ст. 296 КК - «хуліганство».