Українцям розповіли про масову індексацію пенсій, яка проходитиме вже навесні цього року. Повідомляється, що на початку березня збільшать розмір виплат для працюючих пенсіонерів, для громадян старше 75 років і для людей на трудовій пенсії.

Про це повідомляє портал "Telegraf"

Українським громадянам повідомили про те, що людям, яким виплачують пенсію від держави, збільшать виплати в кілька разів. Відомо, що найближчий перерахунок пенсійних виплат очікується в Україні вже навесні цього року.

Український пенсіонер

Як відомо, планова індексація пенсій, яка буде на початку березня, стане масовою. Згідно з попередніми даними, підвищену пенсію побачать 10 мільйонів українців. Зокрема, зміни відчують 7 мільйонів непрацюючих громадян і тих, хто пішов на трудову пенсію.

Повідомляється, що такі люди отримають надбавки до виплат, в середньому, збільшені на 11%. У 2022 році індексація пенсій повинна торкнутися частини категорій, які виключили в 2017 році. Це стосується держслужбовців і вчених.

Індексація пенсій в Україні

Крім того, в березні збільшать розмір пенсій і для людей старше 75 років, яким щомісяця виплачуватимуть по 400 гривень, і для тих, хто старше 80 років, їм належить по 500 гривень на місяць. Друга квітнева індексація відноситься до трьох тисяч пенсіонерів, які ще працюють.

Нагадаємо, що самотня пенсіонерка померла в гнилій квартирі, залишивши у спадок 15 мільйонів гривень.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні всього 4,7% громадян отримують пенсію в розмірі понад 10 тисяч гривень.

Також портал "Українці" писав, що українським пенсіонерам збільшать розмір мінімальних виплат.