У Києві різко зросла ціна на опалення в платіжних квитанціях до 26,8 гривень за 1 квадратний метр. При цьому, важливо відзначити, що в листопаді вартість тепла для українського населення становила 22,6 гривень, тобто, сьогодні воно подорожчало на 18,6%.

Про це повідомляють у прес-службі "Київтеплоенерго".

Українцям пояснили, що опалення подорожчало через зниження температури повітря, при тому, що тарифи є стабільним. Метеорологи, у свою чергу, розповіли про те, якою ж була середньомісячна температура повітря в столиці нещодавно.

платіжки, опалення, пенсіонери

За словами синоптиків, у Києві середня температура повітря минулого місяця склала -1,6 градусів. Якщо порівняти температуру повітря в грудні і листопаді, то в листопаді стовпчики термометрів були на позначках вище, ніж в грудні.

"У будинках, де проведені заходи з енергоефективності за міськими програмами співфінансування, жителі заплатили за опалення в грудні в середньому на 20% менше, ніж в інших будинках - близько 21 грн/кв.м", - кажуть в "Київтеплоенерго".

опалення, батареї

Українцям розповіли про те, що в опалювальному сезоні 2021 і 2022 року тарифи на цю комунальну послугу для населення будуть такими ж, як і минулого року. Повідомляється, що сьогодні за 1 Гкал тепла українцям потрібно віддати 1654,41 гривень, включаючи ПДВ.

Нагадаємо, що українських громадян попередили про збільшення вартості проїзду в громадському транспорті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в українському уряді вирішили накласти заборону на націнку хліба в магазинах.

Також портал "Українці" писав, що українцям розповіли, чи зростатимуть тарифи на комуналку.