З настанням нового року в магазинах України почала істотно дорожчати найпопулярніша серед населення крупа. Якщо на початку минулого місяця ціна на гречку становила 45 гривень, то сьогодні її вартість дуже зросла і досягла понад 50 гривень за 1 кілограм.

Про це повідомляє портал "Comments.ua"

Якщо дивитися на ситуацію, яка склалася з цінами на початок першого місяця 2022 року, то сьогодні за 1 кілограм гречки потрібно віддати 50,90 гривень. Якщо ж порівнювати вартість цієї крупи з груднем, то сьогодні вона збільшилася на 6,01% і склала на 8,22 гривні більше.

Ціни на гречку в Україні

Сьогодні найдорожче гречка коштує на оптовому ринку "Шувар" у Львові, де за 1 кілограм потрібно віддати понад 65 гривень. На київському "Столичному" ринку ціна на гречку – набагато нижче, вона сьогодні становить 38,60 гривень за 1 кілограм.

При цьому, в супермаркетах "Новус" і "Метро" 1 кілограм гречки можна взяти за 45,20 гривень. При цьому, в магазині "Ашан" вартість гречки становить 54,20 гривень. А ось найдорожче сьогодні коштує гречка в "Варусі", де 1 кілограм коштує 58,90 гривень.

Ціни на гречку в Україні

Як стверджують експерти, сьогодні середня ціна на найпопулярнішу крупу в Україні є досить високою. За словами фахівців, вартість гречки сьогодні є рекордною, якщо порівнювати з минулими роками.

Нагадаємо, що українських громадян попередили про збільшення вартості цукру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український журналіст порівняв вартість соняшникової олії в Україні та оливкової олії в Італії.

Також портал "Українці" писав, що в українських магазинах ціни на популярне м'ясо досягли непідйомних.