Всім жителям України нагадали про те, що у них можуть відібрати субсидії ще й зажадати гроші за соціальну допомогу назад. Стало відомо, що є випадки, при яких можуть зажадати повернення грошей за субсидії.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Апостроф»

Субсидія - соціальна допомога від держави, яка дається тим українським сім'ям, в яких дохід не дозволяє покривати комунальні платежі.

Субсидія в Україні

Українцям вирішили нагадати про те, що якщо вони надали невірні документи для того, щоб отримати соціальну допомогу, то у них потім можуть зажадати повернути гроші за субсидії. Тобто, якщо українець або сім'я отримала субсидію шляхом обману, то вони будуть змушені повернути всі ці гроші. Якщо в такому випадку сім'я відмовиться повертати кошти, то вони потраплять до суду.

Крім цього, якщо органи видають вам субсидію, вони мають право моніторити ваші доходи. Однак перевіряти житло і благополуччя сім'ї вони не мають ніякого права.

Субсидія

Глава Мінсоцполітики Марина Лазебна заявила, що субсидії можуть відібрати в тому випадку, якщо українці не вказали додаткового доходу або купили собі нерухомість, автомобіль або цінності на суму від 50 тисяч гривень. Це говорить про те, що в такому випадку людина може вільно сплатити комуналку і повернути всі кошти, які йому виділяла влада.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що українським студентам підвищать стипендії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям повідомили, хто може претендувати на субсидії.