Блогер Михайло Чаплига розкрив підґрунтя нещодавньої заяви Володимира Зеленського про створення першої національної авіакомпанії.

"Чи знаєте ви, що днями кожного з вас і всю країну "взули" на підтримку Еірбаса на кругленьку суму? Адже ми найбагатша країна, чи не так? У нас самі "зелені" депутати, чи не так? Але відразу обмовлюся – є спосіб законно Скинути це ярмо, але потрібно буде засудити тих, хто ставив підписи. Днями вас ошелешили мега новиною про те, що Зеленський створює "національну" авіакомпанію... І з цієї нагоди замовили і зобов'язалися оплатити... присівши... десять... найновіших літачків Еірбаса... Якраз в період стагнації", – обурюється блогер.

Далі Михайло Чаплига пояснив, що то все відбуватиметься саме за гроші простих українців, платників податків.

літак

"У важкі часи розвинені країни шукають способи підтримати свої громадини... Але конкуренція величезна і всі уважно стежать один за одним – не можна безпосередньо давати гроші своїм – це порушення глобальної конкуренції. Тоді в хід йде геніальна схема. Для цього потрібні продажні керівники своїх країн і продажна влада "бананових республік". Влада країни "Х" дає "кредит" країні злодіїв, яка за цей кредит зобов'язується купити!!!! відразу десять!!!! новітніх літачка... у період кризи перельотів і виробництва. Гроші країна безпосередньо вливає в свого гіганта, показує мову Боїнгу, а борги вішає на країну лоха. При цьому країна Лох ще вимиває з власного бюджету мільярди своїх же грошей для своїх вже компрадорів "на інфраструктуру", - пояснює Михайло Чаплига.

У той же час експерт нагадав, що подібна схема вже проверталася при закупівлі британських кораблів. Михайло Чаплига засумнівався в тому, чи своєчасно зараз для України брати на себе таке ярмо і надавати підтримку західним компаніям, коли у себе вдома злидні.