Найбільше таких у Рівненській та Київській областях – 384 і 281 осіб відповідно, повідомив у суботу, 27 листопада, міністр науки і освіти України Сергій Шкарлет.

При цьому міністр заявив, що "сподівається найближчим часом відновити очне навчання в школах по всій території України".

Привід для оптимізму у міністра очевидний: за його даними, на сьогодні 96,5% працівників закладів середньої освіти в Україні щеплені мінімум однією дозою вакцини. А повний курс вакцинації вже пройшли понад 563 тис., або 86,4% від загальної кількості.

З іншого боку, дивлячись на тижневу динаміку вакцинації (а 22 листопада було 84,5% повністю щеплених педагогів), очевидно, що значного прогресу немає. Інакше кажучи, кількість відсторонених педагогів вже навряд чи зміниться.

школи, учні, вчителі, освіта

На сьогодні лідерами за кількістю повністю вакцинованих вчителів є Луганська (94,3%), Сумська (93,9%), Донецька (93,9%), Черкаська (93,7%) і Харківська (93,5%) області. У Києві за останні кілька днів рівень щеплення працівників шкіл двома дозами вакцини від Covid – 19 збільшився на 1,7% (22 листопада було 86%), – повідомив глава Міносвіти.

Тим часом, 36% громадян України не мають наміру вакцинуватися від коронавірусу. Про це свідчать дані дослідження Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в листопаді.

З іншого боку, за словами голови парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайла Радуцького, якщо не будуть знижуватися темпи вакцинації, то до кінця року ми можемо вийти на 60% вакцинованих в країні.