Увечері 21 листопада між чоловіком і кур'єром з якоїсь причини зав'язався конфлікт, під час якого незадоволений клієнт кинувся з ножем на людину. Захищаючись, доставщик двічі вистрілив зі стартового пістолета і зник.

Чоловік з ножем сховався за машиною кур'єра і порізав шини. В цей час повз проїжджав екіпаж патрульних. Виявивши місцевого жителя, поліцейські дізналися від нього про бійку. За словами місцевого жителя, винуватцем був кур'єр, який з невідомої причини став стріляти з пістолета.

Пізніше співробітник Glovo звернувся в поліцію і розповів про те, що трапилося. На прохання патрульних він повернувся на місце події. Поліцейським він повідомив, що почав стріляти після того, як клієнт напав на нього з ножем. У присутності понятих у чоловіків забрали пістолет і ніж, деталі події з'ясовуватимуть слідчі.

кур'єри Glovo

Місцевим журналістам вдалося отримати коментар компанії Glovo щодо цієї події.

"В даний час компанія вивчає деталі інциденту і встановлює особу кур'єра. У разі необхідності компанія Glovo готова співпрацювати з правоохоронними органами з питань розслідування даної справи та надати всю необхідну інформацію, яка сприятиме встановленню всіх обставин інциденту. На даний момент компанія не отримувала запити від правоохоронних органів з приводу інциденту.

Нагадаємо, що Glovo - це тристороння платформа, яка об'єднує користувачів програми, партнерів і кур'єрів. Кур'єри не співробітники компанії Glovo, а незалежні суб'єкти, які підключаються і відключаються від платформи за власним бажанням".