Дівчина негайно була госпіталізована в Полтавську обласну дитячу лікарню з конкретними попереднім діагнозом - "отруєння алкоголем"

У Полтаві на вулиці перехожі знайшли дуже п'яну 14-річну дівчину-підлітка. Про це повідомили представники прес-служби главку Національної поліції в Полтавській області.

21 листопада, близько 20:00, в поліцію надійшло повідомлення від городян, під мостом в мікрорайоні Половки. Там виявили неповнолітню дівчину, яка перебувала в стані сп'яніння і самостійно не могла пересуватися. На місце події прибули правоохоронці та медики.

повідомлення поліції Полтавської області у Фейсбук

Дівчина була госпіталізована в дитячу лікарню з попереднім діагнозом "отруєння алкоголем". І їй була надана кваліфікована медична допомога.

"Правоохоронці встановили особу неповнолітньої. Нею виявилася 14-річна полтавка. За даним фактом поліція міста проводить перевірку, в ході якої з'ясовується коло осіб, з якими відпочивала дівчина, а також місце придбання неповнолітніми спиртних напоїв, з метою притягнення відповідальності винних до юридичної особи", – повідомили копи.