Президент України Володимир Зеленський зустрівся з батьками відомого українського виконавця Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка).

Як повідомляє прес-служба офісу президента України, під час зустрічі Зеленський передав батькові Андрія Віктору Кузьменко орден Героя України, який був присвоєний загиблому музиканту ще 17 серпня 2020 року.

Після вручення ордена президент відзначив особливі заслуги популярного українського виконавця у формуванні культурного простору в країні, і його вагомий внесок у розвиток української сучасної музики.

Зеленський зустрівся з батьками Кузьми Скрябіна

"Я прекрасно знав Андрія, ми багато разів зустрічалися. Він був дуже крутим хлопцем. Люди люблять його пісні, він живе у своїй творчості", – сказав Зеленський.

На запрошення президента відгукнулися батько музиканта, мати, вдова і дочка. Віктор Кузьменко подякував Володимиру Зеленському за особливу увагу до пам'яті його сина.

"Спасибі вам за добру пам'ять про нашого сина Кузьмі Скрябіні. Бажаю Вам міцного здоров'я та наснаги у вашій державницькій роботі", – сказав Віктор.

Під час святкового концерту до Дня Незалежності України цього року Кузьма Скрябін постав перед глядачами у вигляді співаючої нейромережі. На екранах сцени з'явилося зображення музиканта, який заспівав відому пісню "Кораблі".