Скоро, дуже скоро глядачі зможуть побачити сьомий заключний сезон бурхливих відносин двох колоритних сімей в серіалі "Свати".

З'явилася навіть інформація, що сім'ї Ковальових і Будько з'являться на екранах вже 1 листопада, щоб остаточно зарити сокиру війни і прийти до висновку, що вони найближчі люди, яким нічого ділити.

Однак, актриса Інна Корольова, яка зіграла Машу, попередила, що чутки не відповідають дійсності.

Єпізод з серіалу "Свати"

"Так, і ще мало не забула. Ось забула ж. Тільки зараз згадала. В Інтернеті ходить інформація, що першого листопада вийдуть "Свати-7". Це невірна інформація, тому будьте пильні, панове", – заявила артистка в сторіс свого Instagram.

Корольова уточнила, що можливо, на якомусь каналі серіал дійсно покажуть на початку наступного місяця, але це буде не новий сезон, а повторення більш ранніх серій.

Довгоочікувані ж "Свати-7" були зняті нинішнього літа в Грузії. У них, крім вже відомих і улюблених акторів, взяв участь заслужений артист Вахтанг Кікабідзе.

За кадрами зі знімального майданчика, які миготять в інтернеті, можна зробити висновок, що 83-річний виконавець буде грати самого себе, радо приймаючи гостей за шикарним столом, багатим національними стравами. Показ серіалу намічений на листопад.