Робін Форд був приголомшений, виявивши величезного алмазного пітона, який згорнувся калачиком біля дверей його підвалу в Сіднеї, Австралія.

Жахлива рептилія згорнулася клубочком на верхній частині дверей, а її хвіст ковзнув по передній частині рами. Пітона, який не є отруйним, благополучно перевезли, а потім переселили в довколишні зарості.

Зображення з'явилося в Facebook і викликало неоднозначну реакцію користувачів соціальних мереж.

пітон, змія

Один сказав: "Страшно для мене. Але щасливий, що його або її переселили".

Інший сказав: "Боже, у мене трапиться серцевий напад".

Але третій написав: "Яка чудова тварина, я заздрю".

В Австралії налічується близько 140 видів наземних змій. Алмазний пітон може вирости до чотирьох метрів в довжину при вазі до 15 кг.

На щастя для пана Форда, цей вид, як і всі пітони, неотруйний і зазвичай вважається однією з найбільш спокійних змій, що мешкають в Австралії, рідко шипить або представляє загрозу людям.

Нещодавно в цій країні вже була гучна подія зі зміями. Це сталося після того, як покупці в Австралії виявили отруйну змію в пакеті з салатом з супермаркету.

Молоду блідоголову змію засунули в пакет з двома салатами, куплених Олександром Уайтом і його партнеркою Амелі Нейт в супермаркеті Aldi в Сіднеї.

Містер Уайт сказав: "Змія рухалася і висовувала свій маленький язичок. Насправді це був його язик, який дав мені зрозуміти, що це не гігантський черв'як. Чесно кажучи, мені було б зручніше з хробаком".

За даними австралійського музею, блідоголові змії – це "полохливі, але нервові тварини, яких легко вивести з рівноваги, якщо загнати їх в кут".