Юна донька найскандальнішої та найуспішнішої артистки на українській естраді, "королеви" шоу-бізнесу, епатажної та унікальної співачки Олі Полякової Маша оприлюднила шикарну фотографію в соціальній мережі. Вона показала своє дозвілля і звернулася до публіки.

Відповідну фотографію Маша Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Маша Полякова

16-тирічна дочка відомої співачки знаходиться в центрі уваги. Завдяки заслугам своєї мами вона користується великою популярністю. На знімку можна побачити Машу, яка одягнена в теплий одяг. Вона стоїть біля красивого коня, щоб показати своє дозвілля.

"Із за проблем зі спиною а дуже довго не їздила верхи і ось я на коні, я дуже рада цьому, їздили ви коли то верхи ??✨ ✨ ", - підписала фотографію дочка скандальної артистки.

Численні підписники популярної дівчинки з особливим інтересом спостерігають за всіма її публікаціями. Вони не забувають залишати коментарі під кожним постом, і цей – не став винятком з правил.

"Копія мама", "Ні", "Даа...КМС по кінному триборству жаль шкода вже не займаюся️️️️", "ні, але хочеться) успіхів по життю, Маріє!", "Дуже схожі😂 😂 😂 😂 😂", "ти на мундштуці їздиш ?", "Кожен день в селі", "Канеш, це моє життя", "Дві кобили", "Ні, я боюся конячок (", "в такому віці проблеми зі спиною?цікаво що буде далі коли ти будеш старшою", - залишають коментарі фоловери дочки української зірки.

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Нагадаємо, що старша дочка Олі Полякової звернулася до публіки з домашньої обстановки.

Як раніше повідомляв портал " Українці, популярна дочка Олі Полякової показала своє дозвілля.

Також портал "Українці" писав, що 16-тирічна дочка Олі Полякової обурила публіку незрозумілим знімком.