Легендарний український співак, композитор, талановитий автор і виконавець власних пісень, народний артист України Павло Зібров розмістив відеоленту в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав, чим він займається на дозвіллі.

Відповідну публікацію Павло Зібров опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Фото Павла Зіброва

"Сьогодні в нас насичений день! Послухайте як круто Софія Шкідченко володіє своїм голосом і фантазією, просто унікальна дівчинка! Разом ми заспіваємо на благодійному концерті @duetizzirkou , який нажаль переноситься через карантин, але дуже скоро буде телеверсія і ви почуєте дуети з дуже талановитими дітьми та відомими артистами. А поки, вгадайте на яку пісню Софія зробила цікавий кавер🤩🔽 хто перший напише-з мене приємний приз!",- підписав свій відеоролик український артист.

Крім цього, Павло вказав геолокацію, де був знятий даний ролик – Київ, Україна.

Публіка, підписана на сторінку легендарного співака, з величезним задоволенням стежить за кожним постом свого улюбленця. Вони активно коментують кожен пост артиста, і цей – не став винятком з правил.

"Вуса-бренд", "Крута дівчина!Молодець!", "Мертві бджоли", "Аааааа, клааас!!!!!Софійка-це диво!!!!!Дуже талановита дівчинка❤️❤️❤️❤️❤️", "Хрещатик", - коментують відеоролик юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Павла Зіброва в Instagram

Коментарі на пост Павла Зіброва в Instagram

Нагадаємо, що український артист Павло Зібров звернувся до жіночої аудиторії на честь весняного свята.

Як раніше повідомляв портал "Українці, знаменитий український співак Павло Зібров показав унікальні кадри зі свого дитинства.

Також портал "Українці" писав, що талановитий композитор Павло Зібров показав свою гордість.