У Каліфорнії студент виявив, що його шкільний вчитель залишився без будинку. Спочатку хлопець залишив йому кілька сотень доларів, але потім повернувся з сумою побільше.

Телеканал FOX зняв зворушливий сюжет про цю історію.

Хосе Вільярруел кілька десятків років пропрацював вчителем на заміну в одній зі шкіл у Фонтані, США, але з настанням пандемії навчальний заклад більше не потребував роботи чоловіка, і його змусили вийти на пенсію.

Студент випадково побачив, що його вчитель живе на вулиці

Викладачеві визначили вихідну допомогу, але через великі борги гроші вже скоро скінчилися. Через кілька місяців він переселився в свій автомобіль. На початку березня 2021-го його зустрів один з колишніх учнів, 21-річний Стівен Нава.

Після першої ж зустрічі хлопець вручив вчителю 300 доларів, а в голові у нього з'явилася ідея зібрати бідуючому викладачеві суму побільше. Хлопець створив сторінку на краудфандінговому сайті GoFundMe і за допомогою вірусного відео в TikTok привернув увагу до історії Хосе. Всього за тиждень учням Вільярруела і незнайомим людям з мережі вдалося зібрати 27 тисяч доларів.

Студент випадково побачив, що його вчитель живе на вулиці

Чек з вирученими коштами Стівен вручив вчителю в його 77-й день народження. В інтерв'ю чоловік зізнався, що не може повірити в те, що трапилося. Тепер Вільярруел шукає собі нове житло і планує зробити так багато добрих справ, як тільки зможе.

"Найсильніше почуття, що я зараз відчуваю, - це почуття обов'язку. Мені так багато потрібно зробити для цього світу, і найголовніше — я здатний на це і я обов'язково знайду спосіб це зробити", – вважає Хосе Вільярруел.