83-річна Нгуєн Тхі Дінь з В'єтнаму розповідає, що перестала стригти волосся в 19 років, і з тих пір жодного разу не ходила до перукаря.

Бабуся 64 роки не мила і не стригла волосся

Тепер старенька популярна в своєму місті-в храм, де вона живе, люди приходять тільки для того, щоб подивитися її шестиметрову "косу".

Про це пише Tinmoi.vn.

Нгуєн з комуни Бін Тхань в окрузі Гіонг Тром, за її розповідями, стригла своє волосся лише одного разу. Коли дівчині було 19 років, вона прийшла до перукаря, але після у в'єтнамки почалися жахливі головні болі.

Бабуся 64 роки не мила і не стригла волосся

Настільки сильні, що батькам довелося вести її до лікаря. Незважаючи на Лікування, болі не зменшувалися і припинилися, лише коли волосся знову виросло. З тих пір Тхі Дінь жодного разу в житті їх більше не стригла.

Бабуся 64 роки не мила і не стригла волосся

З тих пір я перестала стригти волосся і, коли вони знову відросли, болі поступово зникли. Дивно, але коли я мила волосся, голова знову починала боліти. Тому я повністю припинила мити волосся і почала уникати будь-яких контактів з водою Нгуен Тхі Дінь

Бабуся 64 роки не мила і не стригла волосся

Йшли роки і десятиліття, і доглядати за волоссям ставало лише складніше. Тому жінка вирішила зв'язати їх в один товстий дред. До 83-річчя жінки його довжина досягла вже шести метрів, а деякі, хто бачать його вперше, приймають за змію. І хоч сама старенька вже давно Сива, велика частина її "коси" все такого ж кольору, як була десятиліття тому. За словами Нгуєн, волосся нагадує їй про безтурботну молодість.

Бабуся 64 роки не мила і не стригла волосся

Старенька вже 30 років живе в храмі Хюе Фуок. Вона стала вегетаріанкою і поступово скорочувала кількість споживаної їжі до одного прийому в день. Вона зреклася матеріального і зараз дні безперервно читає буддійські мантри. Все це, вважає Нгуєн, допомогло їй зберегти своє здоров'я — як фізичне, так і психічне.