Відомий репер Децл Кирило Толмацький помер в ніч на 3 лютого 2019 року в Іжевську, але багато хто досі не вірить, що причини смерті співака були природними.

Наприклад, в Twitter набирає популярності теорія, що Кирило Толмацький став жертвою сумнозвісного російського бойової отрути "новачок", яким, як вважають деякі, отруїли і Олексія Навального.

Олексій Навальний. Фото: скріншот відео.

Користувач Alex Rossi розвинув цілу серію повідомлень, чому його теорія вірна.

Кирило Толмацький — генеральна репетиція отруєння Олексія Навального? Є думка, що смерть відомого репера — ні що інше, як вдале застосування отрути «новачок» в «демонстраційних цілях». Я не люблю конспірологію, але все ж на це варто звернути особливу увагу. Кирило Толмацький в середині грудня 2018 року випускає на своєму Youtube-каналі два треки «синьо-червоні вогні», що викриває корумпованість поліції і чиновників в Росії. І "узурпаторів план", де безсторонньо і завуальовано висловлювався про президента. Називаючи його гномом в масці клоуна. Через місяць після виходу цих треків Кирило помре в Іжевську. Запам'ятайте інформацію про зіниці, які не реагували на світло (в статті Lancet про Навальному був такий же симптом). І зверніть увагу на вилучення всіх відео з камер спостереження. пише Alex Rossi

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

теорія Alex Rossi в Twitter про смерть Децла

Також користувач навів ще багато аргументів, чому його теорія вірна.

розхожий стереотип, що Кирило вживав наркотики і алкоголь, але це не так. У всіх своїх піснях він пропагував здоровий спосіб життя. У зв'язку з цим, тоді багато хто, в тому числі і я, не повірили в природну смерть Толмацького. Свідчення людини, на ДР якого виступав Толмацький. Зверніть увагу на інформацію про руку і блювоті. Дуже дивна історія з барменом, який дав інтерв'ю в програмі»прямий ефір". Він підтверджує болі в руці і нудоту у Кирила. Після ефіру бармена звільняють, мотивуючи тим, що він говорить неправду. Хоча версія бармена збігається з версією іменинника. Свідчення кухаря, який вирішив залишитися інкогніто. Він повідомляє про важливий момент-з того моменту, як Толмацькому стало погано і до приїзду швидкої допомоги пройшло більше 40 хвилин. Підсумовуючи перші симптоми зі слів очевидців-у Кирила Толмацького почалися судоми, біль в руці, нудота і блювота, розширені зіниці, що не реагували на світло. Перші ознаки при ураженні "новачком" - це судоми, посмикування м'язів, нудота і блювота.