Той факт, що тільки дві країни в світі-Україна і США ‒ проголосували проти резолюції Генасамблеї ООН про боротьбу з героїзацією нацизму і неонацизмом, говорить сам за себе: влада Зеленського, як і колишня українська влада, намагається стерти пам'ять про борців з фашизмом і відкрито вшановує посібників нацистів. Про це йдеться в заява "Опозиційної платформи - за життя", розміщеному на сайті партії.

"Така позиція влади Зеленського, що є ідейним спадкоємцем і продовжувачем традицій минулої влади, а також давно знищених у священній народній війні окупантів української землі, не викликає подиву. Загравання з націонал-радикалами і профашистськими організаціями, відкрите вшанування нацистських посібників і розправа над пам'яттю про героїв Великої Вітчизняної війни ‒ все це свідчить про живу і щиру увагу чинної влади до ідейної спадщини фашизму і неонацизму», ‒ зазначили в партії.

На підтвердження своєї позиції в ОПЗЖ нагадали про кричущий випадок, який мав місце днями: біля Верховної Ради був розміщений плакат, присвячений львівському акту ОУН 1941 року, що представляє Адольфа Гітлера фактично одним із стовпів української державності.

"Не викликає сумнівів і той факт, що прийоми пропаганди, ідеологічного обдурювання, розпалювання міжнаціональної ненависті і антисемітизму, як і методи розправи з інакомислячими в сьогоднішній Україні, дозволяють провести безліч паралелей з нацистським режимом», ‒ підкреслили в опозиційній політсилі.

Як заявили в партії, саме тому» опозиційна платформа ‒ за життя «і створила громадський рух» Український фронт захисту історичної пам'яті " ‒ розуміючи небезпеку реставрації неонацистських ідей в Україні за прямої підтримки влади і усвідомлюючи необхідність захистити пам'ять про героїв, які віддали життя за свободу нашого народу і рідної землі в роки Великої Вітчизняної війни.

""Опозиційна платформа - за життя" сприймає системну політику влади, яка виступає проти засудження героїзації нацизму і неонацизму, як злочин проти свого народу, публічний акт зречення від подвигів мільйонів українських солдатів і мирних громадян ‒ народу, який зазнав одні з найбільших втрат у роки Великої Вітчизняної війни. Цей злочин, поряд з розграбуванням України, передачею її під зовнішнє управління, знищенням медицини, науки, промислового потенціалу, а також історичної пам'яті народу, є одним з багатьох злочинів української влади, скоєних проти поколінь "і мертвих, і живих, і ненароджених" українців. І за ці злочини рано чи пізно доведеться нести відповідальність«, ‒ переконані в партії»опозиційна платформа-за життя".