Відправляючи повідомлення в сабреддіт Am I The a**hole, 28-річна дівчина намагалася дізнатися думку сторонніх про те, чи має наречена право злитися, пише indy100.

Вона пояснила, що схудла майже на 40 кілограм, а оскільки вона не живе поруч з сім'єю і не публікує повідомлення в соціальних мережах, її сім'я не знала про її схуднення.

Все, що вона їм сказала, Це те, що вона зробила більш здоровий вибір. Вона боялася сказати їм, що худне, тому що раніше це не допомагало, і вона не хотіла, щоб хто-небудь це коментував.

Її 26-річна сестра побралася в минулому році, і наступного тижня нарешті настане знаменний день. Оскільки вона так давно не бачила свою сім'ю, вона вирішила відвідати за два тижні до весілля, щоб як слід надолужити згаяне, перш ніж сестра піде під вінець.

Однак вона не отримала очікуваного прийому.

"Моя сестра розлютилася, побачивши мене. Виявляється, вона трохи додала у вазі, що для мене не особливо помітно, але вона все ще відмінно виглядає. Але я думаю, що вперше в нашому житті я менше її, я завжди була тією товстою сестрою. По суті, вона звинуватила мене в спробі відсунути її на задній план, і мої батьки повністю встали на її сторону. Я дійсно не впевнена, що я потрібна тут, тому що багато членів моєї сім'ї приймають її сторону", – поскаржилася дівчина.

Коментарі були в переважній більшості на стороні схудлої дівчини.

У верхньому Коментарі, який набрав майже 47 000 голосів» за", говориться: "Ух ти, ти провела цілий рік свого життя, втрачаючи вагу і приносячи жертви тільки для того, щоб відсунути на задній план свою сестру?! Як вони дріб'язкові! Наскільки маревна ваша сім'я?"

Інша відвідувачка Reddit сказала, що одного разу вона дійсно була на місці нареченої. За її словами, коли її сестра схудла перед весіллям, вона в один прекрасний день перетворилася на наречену, коли вони ходили по весільних магазинах, і щосили намагалася знайти щось підходяще, в той час як у її сестри не було проблем.

Коментаторка написала: "Я відверто ридала в магазині. Мені соромно зізнатися, що я навіть звинуватила її в тому, що вона вкрала загальну увагу. У мене не було сім'ї, яка підтримувала мене в моїй дурній істериці. Вони відразу сказали мені, що моя сестра багато працювала для цього, і мені потрібно подолати себе. Це все, що мені було потрібно".