Жінка, яка називає себе реальною відьмою вирішила пояснити своїм підписникам, які вважають, що відьми всі злі, і заявляють, що з ними несправедливо поводяться як з лиходіями з фільму жахів, повідомляють Українці з посиланням на Daily Star.

Мелані Клоуз з Ендона, Сток-он-Трент, каже, що відьми – це не те, над чим варто сміятися, і сказала, що до них слід ставитися більш серйозно. Мама трьох дітей, яка займається чаклунством більше 30 років, каже, що знала людей, яких спалили або повісили тільки за те, що вони сповідували релігію.

практикуюча відьма з Великобританії

46-річна Мелані каже, що почала читати карти Таро у віці 14 років і змогла читати заклинання для захисту і удачі до 17 років, повідомляє Stoke-on-Trent Live.

Мама, відома в соціальних мережах як Кельтська відьма, сказала: "Це язичницький шлях, і я ставлюся до нього дуже серйозно. Я вірю в Бога і Богиню. Що я роблю, так це шаную сезон, коли він змінюється. Я практикую ритуали в повний місяць. Я практикую, які трави я можу вирощувати в моєму саду, що було б зовсім не так, як у відьми, яка живе в Іспанії, наприклад. Мені подобається допомагати іншим людям і розповідати їм про чаклунство. Мені подобається, коли люди знають, що ми не просто відьми на Хеллоуїн, ми відьми весь час. Все для загального блага".

Мелані пояснила, що вона завжди була зачарована відьмами, і її батько навчав її язичницькій стороні речей, які включали вивчення природи, як тільки вона навчилася ходити.

"Він використовує природу і поважає природу. Моя церква – це природа. Мені подобається зв'язок із землею. Насолоджуватися красою природи-моє улюблене заняття, яке не поступається допомозі людям", – сказала вона.

практикуюча відьма з Великобританії

До 30 років вона працювала в університетських лікарнях North Midlands Nhs Trust (UHNM) медсестрою і допоміжним працівником. Вона працювала у відділенні лейкемії і в пологовому відділенні. Говорячи про характеристики, пов'язані з тим, щоб бути відьмою, вона сказала: "Уявлення про те, що відьма зла, хихикаюча і зеленолиця, є кліше. У мене є друзі по всьому світу, від Тобаго до Німеччини та Іспанії, які є відьмами. Їхній шлях відрізняється від мого. Ми не поклоняємося дияволу і нікому не заподіємо шкоди. Ми просимо дозволу витягнути квітку з землі, щоб ми нікому і нічому не заподіяли шкоди. Це кліше мене дійсно засмучує. Людям подобається представляти нас чимось на зразок злої істоти або кимось із фільмів жахів. Насправді це не так".