Про це Феллон розповіла в соцмережах, закликавши бойкотувати компанію, яка займається фетшеймінгом.

Літня поїздка 27-річної Феллон Мелілло з Техасу, США, з подружками значно затьмарилася через хамську поведінку івент-компанії. Дівчата вирушили до Каліфорнії і вирішили заскочити в популярний клуб, замовивши туди патібас (автобус-клуб).

Подружки передчували відмінний вечір, але, коли вони прибули на місце відправлення, Феллон відмовилися пускати через зайву вагу.

Феллон Мелілло

Засмучені дівчата знайшли іншу компанію, яка спокійно довезла тусовщиць на вечірку, і вечір був врятований. Пізніше на сайті першої компанії-перевізника з'явилося оголошення: "Вибачте, але ніяких товстих дівчат! Охорона на вході дуже сувора! Якщо у вас були проблеми з тим, щоб потрапити в елітний клуб, то сюди зайти навіть не намагайтеся! Не витрачайте ні свій, ні наш час!"

Така заява обурила Феллон до глибини душі, і вона розповіла про все в мережі.

Дівчина всіляко просуває бодіпозитив і любов до себе. Заради своєї ідеальної ваги блогерка вже скинула значну кількість кілограмів і тепер була задоволена собою, але цей випадок сколихнув в ній старі комплекси.

Феллон Мелілло

Вона попросила всіх небайдужих відмовитися від послуг компанії-перевізника, і першим це зробив популярний клуб, в якому відпочивали подружки.

"Коли мене відмовилися пропускати перед усім цим натовпом, я відчула страшний сором і приниження. І хоч я знаю, що красива, це змусило мене випробувати безпорадність. Це страх, який відчувають всі повні люди: що нас відкинуть через вагу", – обурилася Феллон Мелілло.

Феллон Мелілло