Мама викликала запеклі суперечки після того, як нагодувала свою шестимісячну дитину кривавим стейком на вечерю.

У вірусному кліпі, який набрав майже 200 000 переглядів, користувачка TikTok Кеті (@mrskatieharley) поділилася кадрами, на яких її шестимісячна дівчинка Еліза їсть ситний шматок стейка.

"Люди [люблять] давати поради щодо виховання дітей тим, хто їх не питав", — підписала кліп Кеті, визнаючи поляризовані погляди в коментарях.

Жінка нагодувала шестимісячну дитину закривавленим стейком

Деякі інші користувачі Tiktok розкритикували маму, заявивши, що вибір їжі був «зовсім не в порядку».

"Недоварене м'ясо для немовляти?" Інший критично запитав: "Наскільки це безпечно?»

"О боже, з стейка все ще йде кров", - написав третій.

Дивно, однак, що дослідження, проведене Національною асоціацією скотарів в 2020 році, показало, що яловичина є важливим додатковим продуктом харчування для немовлят і дітей ясельного віку протягом перших кількох років життя, коли відбуваються швидке зростання і розвиток.

Вони додали, що "до шестимісячного віку запаси [у дитини] заліза виснажуються, і одне тільки грудне молоко більше не може задовольнити всі потреби дитини в поживних речовинах", таких як залізо, цинк і вітамін B.

Інші тіктокери вступили на захист мами, сказавши: "Цій дитині пощастило. Його мама знає краще!"

"Нарешті з'явилася ще одна мама, яка робить це. Моя дитина в чотири місяці мала недостатню вагу і відмовлялася від дитячого харчування, і її лікар порадив мені спробувати звичайну їжу", - сказав інший.

Жінка нагодувала шестимісячну дитину закривавленим стейком

"Всі в розділі коментарів поводяться так, ніби прийшли до вас додому з термометром для м'яса" — - пожартував третій.

Кеті заткнула критиків серією веселих відповідних відео. В одному з роликів був жарт: "коли вегани починають коментувати моє відео про те, як я годую свою дочку стейком", з підписом: "годувати свою дитину СТЕЙКОМ — це насильство дитини".