Поліцейські в американському штаті Джорджія були стурбовані повідомленнями про тіло в лісі, але це виявилася лялька в натуральну величину, що лежить в листі, що викликало безліч жартів у відповідь, пише Daily Star.

Поліція поспішила до місця виявлення "мертвого тіла" жінки в лісі США тільки для того, щоб зрозуміти, що це була чиясь викинута секс-лялька в натуральну величину.

Офіс шерифа округу Джонс в Греї, штат Джорджія, отримав звістку про мертву жінку, знайдену на стежці в Національному лісі Хітчіті 4 лютого. У повідомленнях говориться, що жінка лежала обличчям вниз в лісі, і через заростей було видно тільки її білі шкарпетки.

Офіцери були відправлені на місце події і з полегшенням дізналися, що заявлене "тіло" являло собою одягнену жіночу ляльку, покриту брудом після того, як її викинули в лісі.

поліцейські виявили секс-ляльку в парку

Про незвичайну подію шериф Бутч ріс написав у Facebook до задоволення місцевих жителів та інших користувачів Facebook.

Хоча він прямо не сказав, що лялька, ймовірно, використовувалася для сексу, коментатори, безумовно, прийшли до такого висновку.

Деякі жартували, що хтось хотів позбутися своєї колишньої перед Днем святого Валентина, в той час як інші були просто щасливі дізнатися, що це не справжнє тіло.

Лялька, яку поліцейські назвали Селеною, зараз знаходиться в офісі шерифа округу Джонс, і, за їхніми словами, вона "трохи не в собі".

Шериф ріс також пожартував, що лялька повністю видужає.

Поліція не шукає власника Селени після того, як не виявила слідів ДНК на ляльці, але порадила йому відповідально позбутися своїх речей наступного разу.

"Якщо ви знаєте Селену або несете відповідальність за її місцезнаходження, будьте впевнені, ДНК не збирали, і ви в безпеці. Але в майбутньому, будь ласка, не забудьте відповідально розпоряджатися своїми речами", – сказано в повідомленні шерифа.