Кожен водій знайомий з труднощами при пошуку паркувального місця на жвавій автостоянці і болем від думки, що знайшов місце тільки для того, щоб виявити крихітний автомобіль, самовдоволено влаштувався між рядів.

Їзда по колу може бути неприємною і в гарну погоду, але це може бути ще більш дратівливим, коли ви розумієте, що один водій припаркувався таким чином, що інші не можуть встати поруч з ним. Бо автівка наблизилася занадто близько до ліній, або, як на цих конкретних фото, повністю їх ігноруючи.

Водії жорстко покарали власника Mercedes

Відео виклав у Мережу TikToker Джон, який використовує псевдонім «johnnymarocco». На відео видно, як Джон йде через автостоянку до іншого покупця, який малює крейдою на землі.

Через центр автостоянки величезна стрілка вказує на "Мерседес", який припаркувався прямо між двома місцями, а слова навколо неї свідчать: "М*дак", "Маленький пеніс" і "Це не Бентлі".

Покупці, схоже, зробили удар у відповідь водієві «Мерса», оточивши його автомобіль візками для покупок, щоб він не зміг легко вибратися, і щоб підкреслити кількість місця, витрачене даремно через його егоїстичної парковки. Поруч з відео Джон написав ,що"ось що буває, коли ти паркуешься як осел".

Водії жорстко покарали власника Mercedes

За словами TikToker, багато людей вирішили взяти участь у місії помсти, оскільки кожен, хто виходив з магазину, щоб повернути свої візки, додавав її перед машиною.

Відео було переглянуто більше двох мільйонів разів з тих пір, як воно було опубліковано минулого тижня, хоча глядачі неоднозначно відреагували на те, як клієнти обійшлися з водієм.

Незрозуміло, як відреагував водій «Мерса», побачивши свою машину, але можна точно сказати, що він це не стало приємним сюрпризом.