Великі або маленькі, всі змії можуть бути страшними, якщо ви не знаєте, як з ними поводитися, але кадри, опубліковані в Інтернеті, показують неймовірних розмірів змію, виводячи страхи зовсім на інший рівень.

Пам'ятаєте величезного Василіска в "Гаррі Поттер і таємна кімната" з іклами більше людської руки? Що ж, перенесіть цю змію в реальний світ, і ви отримаєте те, що, здавалося б, було знято на камеру глядачем в лісі.

Кадри були спочатку опубліковані в Інтернеті в минулому році, проте нещодавно вони привернули додаткову увагу до TikTok, де глядачі не могли повірити своїм очам. Звичайно, частково це пов'язано з тим, що відео насправді було розіграшем.

У кліпі людина за камерою, здається, зі страхом і недовірою вказує на білий фургон, який повністю затиснутий в кільцях величезної змії.

фургон в лещатах величезного пітона

Звук у кліпах створює враження, що група людей на задньому плані розмовляє голосно і, здавалося б, в паніці, поки режисер веде камеру уздовж борту фургона, показуючи гігантські лусочки змії, які неодноразово обвивають автомобіль.

Схоже, що відео було розміщено без контексту, щоб пояснити, що відбувається, ви будете раді дізнатися, що змія в кліпі не справжня — якби це було так, дуже сумнівно, що хтось ризикнув би спокійно ходити навколо, знімаючи це.

Відповідно до сторінки в Instagram NatureLife_Ok, сцена насправді була художньою інсталяцією в зоопарку, де поряд зі змією були розміщені гігантські яйця, щоб створити ще більш вражаючу картину.

Однак деяким людям в TikTok це було незрозуміло, тому коментатори ясно висловили свою стурбованість з приводу того, що по лісі повзають змії розміром з фургон.

Хоча ця конкретна Змія не була справжньою, безумовно, є кілька гігантських гадів, оскільки National Geographic пояснює, що сітчастий пітон — найдовша змія в світі, довжина якої зазвичай перевищує 6,25 метра. Повідомляється, що найдовший сітчастий пітон, коли-небудь зареєстрований, був знайдений в 1912 році і мав довжину 10 метрів — більше, ніж зріст жирафа.