Чоловіка розкритикували за те, що він через кілька хвилин після зустрічі з нею сказав своїй супутниці в Tinder, що вона «занадто товста».

Користувач TikTok Кейлі Росс пояснивши, що сталося, у вірусному кліпі: "Я думаю, що світові потрібно трохи більше уявляти, як будуть виглядати побачення в 2022 році".

У відео Росс описала дату, про яку йде мова, розповівши, що це було їх перше побачення, і вони планували піти в ресторан.

Вона пояснила, що її хлопець розкручував їх зустріч, кажучи, що він бачив "великий потенціал" і не міг дочекатися зустрічі з нею.

Далі Росс сказав, що їм довелося чекати столика в ресторані, і тим часом розговорилися.

скріншот ТикТок kailzbailz

Вона сказала: "я думала, що розмова йде відмінно, і ми розмовляли близько п'яти хвилин, і він подивився на мене і сказав: "Гей, я буду чесний, я дійсно не відчуваю зв'язку".

Після його одкровення Росс сказала йому, що все в порядку, і запитала, чи слід їй піти або він все ще хоче їсти.

Врешті-решт вона погодилася залишитися і поїсти, але коли вони сіли за стіл і Росс зняла пальто, чоловік сказав, що вважає її жирною.

Росс продовжував: "він просто подивився на мене і сказав: "О ... так, я так думав". На що я перепитала: "Що?", а він сказав: "Ну, ти знаєш, що фітнес і здоров'я — дійсно велика частина мого життя".

Коли вона запитала його, в чому його сенс, він відповів:"Ну, ти занадто товста для мене".

Вона сказала: "[Його] точні слова. Точні слова - Ти занадто товстий для мене".

Люди поспішили підтримати Росс після її неприємного досвіду.

Одна людина написала: "дорогий, сподіваюся, ти пішла. Ти занадто ХОРОША для нього".

Хтось додав: "Я б встав і дуже голосно закричав:" ти спиш зі своєю сестрою!?" Потім різко вилетіла!"