Прибирати лід з вітрового скла насамперед вранці, зіскрібаючи його, може забирати багато часу і дратувати. Є один швидкий трюк, щоб допомогти автомобілістам швидко впоратися з проблемою.

Автомобілісти можуть очікувати проблем з льодом, навіть якщо в 2022 році дні стануть трохи довшими. На цьому тижні очікується зниження температури, і люди можуть прокинутися і виявити, що через лобове скло їх автомобіля нічого не видно.

На щастя, просте рішення може допомогти Вам швидко очистити лобове скло автомобіля від льоду.

Зішкребти, поки вам потрібно поспішати на роботу або відвезти дітей в школу, — дратівлива завдання, яка може бути далеко не ідеальною для морозного ранку.

Отже, як ви можете легко позбутися льоду на лобовому склі з мінімальними витратами часу і коштів?

лід на лобовому склі автомобіля

Вам потрібен тільки один легко купується інгредієнт, щоб очистити лобове скло від льоду-медичний спирт, змішаний з водою.

Правильно, експерти з Nationwide Vehicle Contracts показали, що змішування розчину в розпилювачі повинно допомогти.

У Nationwide Vehicle Contracts радять: "Змішайте одну частину води з двома частинами медичного спирту і наповніть розчином пульверизатор. Потім його можна розпорошити на лобове скло, щоб розтопити лід. Що найкраще, це те, що цей розчин не замерзне, оскільки температура замерзання медичного спирту становить близько -88 ° C, а це означає, що пляшку можна зберігати в машині до наступного разу".

Алкоголь знижує температуру замерзання води, що робить цей трюк таким корисним.