Книга, в якій, як відомо, є помилка, викликала фурор на аукціоні. Перше видання книги «Гаррі Поттер і філософський камінь», що користується величезним попитом, буде продано на аукціоні за 30 000 фунтів стерлінгів на цьому тижні.

Видання найпершої книги Дж. К. Роулінг - було видано тиражем в 500 примірників, що робить його одним з найрідкісніших екземплярів у світі.

Близько 300 примірників були відправлені в школи і дитячі бібліотеки після публікації в 1997 році, тобто тільки 200 знаходяться в руках публіки.

рідкісний екземпляр книги про Гаррі Поттера

Перший екземпляр продається приватним власником, який володіє книгою з моменту її покупки в 1997 році.

Він буде проданий через Chiswick Auctions у четвер.

За даними інтернет-магазину книг AbeBooks, який спеціалізується на рідкісних книгах, перші видання першої книги про Гаррі Поттера в твердій палітурці характеризуються друкованим рядком, який говорить: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 і вказівкою "Джоан Роулінг" замість Дж.К.

Аукціонний будинок також продає колекцію дитячих книг, у тому числі підписану копію четвертої книги «Гаррі Поттер і Кубок вогню» і підписану копію «Ньют Саламандер: Фантастичні тварини і де вони мешкають», за яку можна виручити близько 700 фунтів стерлінгів (близько 26500 гривень).