Популярний месенджер надав можливість брендам відправляти клієнтам відео, а користувачам-копіювати перевірочні коди, посилання або електронну пошту

Бренди, що використовують для роботи Viber, отримають можливість відправляти бізнес-повідомлення з відео, а користувачі месенджера-копіювати коди, посилання і контактну інформацію в один дотик. Про це повідомила прес-служба месенджера.

Нова функція буде доступна для відео у форматах 3GP, m4v, mov і mp4 з максимальним розміром файлу до 200 МБ. Користувачі Viber зможуть відповісти на відеоповідомлення і закріпити його в діалозі з брендом, як і будь-яке інше бізнес-повідомлення.

Види повідомлень від брендів для користувачів Viber:

  • тільки відео;
  • відео та текст;
  • відео, текст і CTA-кнопка.

Як заявили в Viber, бренди, використовуючи відео, зможуть "показати новий продукт, наочно розповісти про його характеристики, познайомити клієнтів з інструкціями і багато іншого". Дана опція стане доступна в Україні до Нового 2022 року.

Користувачі зможуть копіювати перевірочні коди, номери телефонів, адреси електронних пошт і посилання в бізнес-повідомленнях – це повинно спростити їх взаємодію з брендами.

Функція буде доступна для номерів, що складаються з чотирьох і більше цифр – при тривалому натисканні номер скопіюється, а на екрані відобразиться повідомлення "Номер скопійований". Оновлення стане в нагоді для одноразових паролів, промокодом, ідентифікаторів відстеження доставки і т.д., відзначили в компанії.

При короткому натисканні на посилання, адресу електронної пошти або телефонний номер, на який доступні дзвінки і відправка повідомлень (зазвичай більше 7 цифр), користувач побачить меню з декількома опціями: "дзвінок", "повідомлення", "Додати в контакт" та ін.або буде перенаправлений на веб-сайт або електронну пошту.

Ця функція вже доступна для користувачів Android, iOS і Desktop-версії програми.