При цьому він розповів про несподівану користь двох популярних простих продуктів, які варто включити в свій раціон.

Як зазначив Морі, багато хто відмовляється від шоколаду, вважаючи, що він викликає карієс. Тим часом, доведено, що шоколад допомагає знизити кров'яний тиск. У темному шоколаді у великих кількості містяться флавоноли (поліфеноли какао), які активують синтез оксиду азоту всередині кровоносних судин. У свою чергу оксид азоту розширює судини і тиск знижується.

Проведене шведськими вченими дослідження за участю близько 70 тис осіб, нагадує Морі довело, що у тих, хто регулярно вживав шоколад, ризик інфаркту був нижчим, ніж у тих, хто відмовився від цього продукту.

Волоський горіх

"Я рекомендую темний шоколад — в ньому міститься менше цукру і більше какао, а також шоколад з високим вмістом какао-більше 70%", - пише морі, попереджаючи, що від молочного солодкого шоколаду дійсно потрібно відмовитися.

"Ще я хотів би порекомендувати горіхи. В Японії їх найчастіше їдять як закуску до алкоголю, але їх можна їсти і як самостійну страву", – додав лікар, зазначивши, що горіхи допомагають знизити рівень "поганого" холестерину і підвищити рівень "хорошого". В результаті зменшується ризик інфаркту.

Шоколад. Фото: скріншот відео.

Волоські горіхи, мигдаль і фісташки особливо ефективні для зниження рівня тригліцеридів і "поганого" холестерину, тому їх радять їсти на полуденок. пояснив Морі