Під час інтерв'ю для подкасту Марка Марона WTF сер Рідлі Скотт поскаржився, що провальні касові збори "Останній дуелі" були через міленіалів.

"Я думаю, що все зводиться до того, що у нас сьогодні є аудиторія, вихована на цих чортових мобільних телефонах. Міленіали ніколи не хочуть, щоб їх нічому вчили, якщо вам не скажуть про це по мобільному телефону. Це узагальнена думка, але я думаю, що зараз ми вирішуємо це за допомогою Facebook. Це невірний напрямок, який, я думаю, стався через те, що цьому останньому поколінню передали невірні цінності", - сказав Скотт.

Остання дуель

"Остання дуель" заробила всього 27 мільйонів доларів по всьому світу після свого дебюту минулого місяця. У головних ролях Бен Аффлек, Джоді Комер, Метт Деймон і Адам Драйвер, фільм представив приголомшливі битви, а також гострі соціальні коментарі. Проте "Остання дуель" поки що не змогла захопити уяву публіки, а також не змогла окупити свій бюджет в 100 мільйонів доларів.

Хоча Скотт спочатку був стурбований тим, що Дісней продаватиме його історичну епопею дешевше, виявилося, що це не так.

"Дісней виконав фантастичну роботу з просування. Босам сподобався фільм... я турбувався, що це не для них", – визнав він.

Незважаючи на це, "Остання дуель" як і раніше провалилася в прокаті. Проте Скотт підтримує фільм і заявляє, що рішення студії були правильними від початку до кінця.

Остання дуель

"Ми всі думали, що це приголомшливий сценарій. І ми це зробили. Ви не можете перемагати весь час. Я жодного разу не пошкодував ні про який фільм, який я коли-небудь зняв. Нічого такого. Я дуже рано навчився бути критиком самого себе. Єдине, про що ви дійсно повинні мати думку, – це те, що ви тільки що зробили. Переконайтеся, що ви щасливі. І не озирайся", – ділиться життєвою мудрістю Рідлі Скотт.