Телевізійний пекар Бен Каллен – майстер оптичних ілюзій, у нього є свої торти, які виглядають дуже реалістично, в тому числі знаменитості, і тепер люди не можуть сказати, чи справжня його новонароджена дитина або торт.

Про це пише Daily Mirror.

Пекар, який відомий тим, що обманює своїх шанувальників, роблячи торти, схожі на повсякденні речі, поділився фотографією своєї новонародженої дитини в Інтернеті, і ніхто не знає, справжня віна чи ні.

Бен Каллен

Телезірка Бен Каллен свого часу створив кілька неймовірних оптичних ілюзій, в тому числі людини на лікарняному ліжку, шашлик і смажений пиріг, які насправді були тортами.

Тепер він поділився фотографією своєї новонародженої дитини Віллоу, і всі говорять одне і те ж – що вона, ймовірно, торт.

Бен навіть раніше робив дитину – торт, і він став жертвою власного успіху, сказавши: "Я сам себе підставив – я не можу нічого опублікувати".

Батько продемонстрував світу свою прекрасну дочку – Віллоу Грейс Каллен – у пості в Instagram на початку цього року і розкрив її приголомшливі розміри, через що було ще важче повірити, що вона не торт.

Бен Каллен

Він написав: "Вона просто найнеймовірніша річ, яку я коли-небудь бачив у своєму житті, я найщасливіша людина в світі! Віллоу народилася 31.05.21, важила 9,1, що за розмір!"

У відповідь один користувач відповів: "Торт або малюк?".

Інша людина прокоментувала: "На секунду я подумав, що це торт".

А хтось інший відповів: "О, я думав, це ще один торт".

У той час як інші фанати хвалили Бена за його "краще творіння" і говорили, що Віллоу отримає "найдивовижніші торти на день народження".

Бен Каллен

Говорячи про те, як успіх тортів дозволив йому утримувати сім'ю, він сказав: "Коли я тільки починав, я був трохи безтурботним і був молодшим, це був ризик, на який варто було піти. Це дуже складна галузь для створення бізнесу в порівнянні з витраченими годинами – є набагато більш добре оплачувані і безпечні галузі, в які ви можете потрапити. До того, як я був графічним дизайнером, наприклад, це добре оплачувана кар'єра, Ви отримуєте за це хороші гроші, і там є безпека. У той час як прикраса тортів може бути дуже суворою галуззю через рівень конкуренції, але, на щастя для мене, мені вдалося знайти невелику нішу".