Чоловік виявився не радий перетворенню коханої, тому що звик жити в мороці, пише Daily Star.

Вікторія Лавлейс зі Стокгольма, Швеція, почала захоплюватися готичною музикою і вікторіанською епохою, коли була підлітком. До того ж сім'я дівчини жила в справжньому замку XVI століття, і сама вона стала виглядати як принцеса.

Правда, не зовсім звичайна: мереживні вбрання сусідили з черепами, а діадеми – з вампірським макіяжем і іклами. Але нещодавно Вікторія перетворилася до невпізнання в рамках шоу Hooked On The Look. З красуні змили демонічний грим, переодягли в кремові топ і штани і наділи на неї білу перуку.

дівчина-гот і її чоловік

Я відразу подумала: "Боже мій, вау, я виглядаю як молода версія моєї мами". Я не бачила себе в звичайному одязі вже десять років. Була зроблена хороша робота, але, хоча я і виглядала нормально, у мене все ще залишалися мої вампірські ікла Вікторія Лавлейс

За словами Вікторія, глянувши на неї, чоловік Дракула Гротеск був просто шокований. Однак під час зйомок постарався не подати виду. Хлопець, який теж одягається в готичному стилі, звик бачити дружину в чорному одязі і "бойової розфарбуванні" і дуже любить її в такому образі.

дівчина-гот і її чоловік

Він безумовно вважає за краще бачити мене в образі чарівної принцеси вампірів. Але він любить мене такою, яка Я є, за моє серце і душу. І зі мною те ж саме. Мені б не сподобалося, якби він почав одягатися в мейнстрімному стилі, тому що мені подобається його нинішній стиль Вікторія Лавлейс

Дівчина зазначила, що, хоча їй і сподобався експеримент над зовнішністю, змінювати своє життя вона не збирається. Вікторія вирішила, що продовжить виглядати як "принцеса вампірів".