У мережі завірусилося відео, при перегляді якого складно вирішити: краще посміятися над хлопцем або пошкодувати його.

Десь в США двоє друзів вирушили на нічну риболовлю і виловили Каліфорнійського хвостокола. За його назвою можна припустити, що в руки брати цього ската не варто, а якщо і зважилися ризикнути — то потрібно не зводити очей з його хвоста.

Однак сміливець схопив рибу в руки і підніс до обличчя, щоб розглянути ближче і зробити круте Селфі. Його друг миттєво впізнав ската, про що і заявив на відео, але головний герой нічого не встиг відповісти, коли хвостокол зробив рішучі дії і вколов хвостом настирливої людини. Хлопець впав на пристань і почав несамовито кричати.

Цей ролик на "Реддіті" набрав близько 35 тисяч лайків, а в коментарях користувачі почали сміятися над ужаленим бідолахою.

Мені подобається, як хвостокол почекав, поки його представлять, а потім вже вирішив переключити всю увагу на себе AutomatedZombie

О-о-о, хлопця очікують три-чотири години жахливого болю, навіть якщо він засуне руку в дуже гарячу воду Distraction_Focused

"І зараз, слідуючи своїй назві, я вколю хвостом цього придурка..." CrackedMask_

Хлопцеві пощастило, що Каліфорнійський хвостокол є не найнебезпечнішою різновидом. Однак укуси всіх скатів відомі своєю болючістю, до того ж вони не проходять довгий час.