Дівчина поки не вирішила, що жахнуло її більше — сама зрада або те, з ким бойфренд це зробив. Адже в результаті її зрадили відразу дві близькі людини, пише Mirror.

Користувачка TikTok alyssa_mae1320 з Ройал-Лемінгтон-Спа, Великобританія, опублікувала коротке відео, але драми в ньому вистачить на багатосерійний фільм.

У ролику дівчина поставила підписникам провокаційне запитання: "Хто переспав з моїм хлопцем, поки я була в лікарні і народжувала нашу дитину?" А потім сама ж на нього і відповіла: "Моя мама". Історія закрутилася майже чотири роки тому.

У лютому 2018 року мене привезли в пологовий будинок з переймами. Я намагалася додзвонитися до Райана, але він не брав трубку. Він сказав мені, що у нього щось сталося і тому він не збирається їхати на пологи. Він прийшов пізніше того ж вечора, щоб відвідати мене і дитину в лікарні, і поводився так, ніби нічого не сталося Алісса-Мей Харрісон

З тих пір стосунки продавщиці в місцевому супермаркеті і її хлопця Райана пішли під укіс. Молода мама не могла звільнитися від думки, що кохана людина їй зраджує. Проте Алісса-Мей тільки треба було дізнатися, з ким саме.

Алісса-Мей Харрісон

В кінці 2020 року сусіди звернулися до дівчини і показали записи зі своїх камер зовнішнього спостереження. Виявилося, в будинок Алісси-Мей і Райана часто приходила її мама, причому тоді, коли самої дівчини не було.

Це все здавалося дуже підозрілим. Потім я знайшла листування матері і мого коханого. Там було багато інтимних фотографій Алісса-Мей Харрісон

Але, незважаючи на те що Аліссу-Мей зрадили дві найближчих людини, чомусь винною вона вважала саме себе. Кілька місяців дівчина страждала від докорів сумління, але все-таки розібралася в собі, вигнала хлопця з дому і перестала спілкуватися зі своєю мамою.