25-річний актор, який грає Людину-павука з 2016 року, насилу стримував радість, звертаючись до натовпу захоплених фанатів Людини-павука.

Холланд виглядав гостро в стильному коричнево-червоному картатому піджаку і відповідних брюках. Під його курткою знаходилася сорочка кремового кольору з великою смугою спереду і з коміром. Темне волосся Тома було укладено гелем, і на ньому були коричневі окуляри.

До англійської зірки на сцені приєднався модератор Кой Жандро, який вибрав щасливих фанатів, щоб задати тому питання про майбутній фільм.

Том Холланд

Шанувальники давно задавалися питанням, чи будуть Тобі Магуайр та/або Ендрю Гарфілд епізодично з'являтися в "Людині-павуку: немає шляху додому", що, за даними Variety, Холланд відмовився підтвердити або спростувати.

Однак він сказав, що зйомки фільму були справжнім моментом в історії кінематографа.

"Ми були там в той день, коли це сталося, і це було божевілля, я хочу вам сказати",- гмикнув Холланд, що викликало балаканину серед нетерплячих глядачів.

Хоча він пишається амбітністю фільму, Том визнав, що не був повністю впевнений, що Marvel зможе втілити його в життя, коли йому вперше показали сценарій.

Том Холланд

"Я подумав:" Це ніколи не спрацює. У тебе немає можливості зробити це". І вони це зробили", – згадав він.

В основному не кажучи про сюжет фільму, Холланд розкрив в ході питань і відповідей, що сцену бійки "35 бітів" між Людиною-павуком і одним з лиходіїв виявилося найважче знімати.

"У цьому фільмі ви побачите стиль бою, якого ви ніколи раніше не бачили у фільмах про Людину-павука. Вони розробили ці бої, щоб шокувати вас, хлопці, щоб по-справжньому поставити вас в глухий кут"

Том взяв на себе роль Людини-Павука в 2016 році після того, як Ендрю Гарфілд знявся в двох фільмах в ролі супергероя. До Гарфілда знамениту роль грав Тобі Магуайр.