Ось що хтось зробив з цим сильно модифікованим Corvette 1977 року, виставленим на продаж на фінському сайті Nettiauto.

Продавець називає його "Chevrolet Corvette Musai" і заявляє, що це єдиний подібний автомобіль у світі. Це проект – зрештою, це країна, яка привезла нам My Summer Car, – але продавець каже, що кузовні роботи виконані на 90 відсотків.

Те, що зроблено, вражає, судячи з кількох фотографій в оголошенні. Якимось чином, цей творець Corvette в ретро-стилі вдалося перевершити навіть BMW з цією версією гігантської решітки радіатора, яка виступає в середині передньої частини, щоб надати автомобілю неокласичну форму кузова.

Старий Chevrolet Corvette

Тільки це Corvette, так що ви не можете його так сильно переробити, і він просто виглядає як стирчить морда. Текстура сонячних променів на решітці, що привертає увагу до неї, також є приємним штрихом.

На щастя, ця решітка живить, принаймні, 350-кубовий невеликий блок. Однак, оскільки він з'єднаний з автоматичною коробкою передач і великою кількістю додаткового кузова, не очікуйте, що він буде занадто швидким. Також не варто очікувати хорошої оглядовості ззаду з таким маленьким заднім склом овальної форми. Принаймні, задня частина машини виглядає краще.

Старий Chevrolet Corvette

На Nettiauto ціна не вказана-просто "продається на основі ставки", як переведено DeepL. На Facebook є дублююча реклама з такою ж відмовою від відповідальності, але також з вартістю за прейскурантом 20 000 євро.