Відома українська артистка, відома, як "королева" шоу-бізнесу, скандальна і емоційна Оля Полякова поділилася публікацією в соцмережі. Вона показала себе біженцем і звернулася до української аудиторії.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Моя улюблена підводка made by me поспішайте в мережу Bomond що б купити) @polyakova.beauty_official купити тут!) ", підписала Відеоролик скандальна співачка.

Українська співачка відома не тільки, як співачка, але і як блогер в соціальних мережах. Вона не тільки показує свої концерти, а й частенько хвалиться своєю косметикою, яку активно купують не тільки на території України. Фолловери зірки не пройшли повз відеофайлу Олі і ставили чимало відгуків під постом знаменитості.

Оля Полякова

"Тюлень?", "Спасибі велике дорога", "зробила татуажние стрілки і не треба ніяких підводок!! Ага не треба ж за не гроші відвалити!!", "Туш фантастична!!!Абсолютно не обсипається!!!Ольга, спасибі!", "Писар. Нафіг я це дивився? :) ", "Олечка ви красуня, як і Ваші пісні запальні, молодчинка, ваші концерти клас, вищий рівень, талантище! Привіт з Криму!", "Дуже гарні", "що за хрень. Оля )", "стрьомна", - пишуть Коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українці дали оцінку Олі Поляковій.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Маша Єфросиніна і Оля Полякова обговорили не дитячі теми.